Jak mohu tiskárnu získat?

Rád bych tiskl dvoubarevné objekty, bude k dispozici i verze se dvěma extrudery?

Mohu si tiskárnu vyzvednout osobně? Máte kamennou prodejnu?

Jakým způsobem se dá za tiskárnu zaplatit?

Mám problém s 3D tiskem, můžete mi poradit?


D: Jak mohu tiskárnu získat?

O: Tiskárnu dodáváme jako stavebnici, kterou si sami sestavíte, zkalibrujete a oživíte. Pokud se na sestavení necítíte nebo chcete ihned tisknout, můžete si stavebnici objednat již sestavenou. K sestavené stavebnici poskytujeme krátké zaškolení (2 hod) o používání a údržbě tiskárny. Poslední možností je celodenní workshop, na kterém si pod naším dohledem tiskárnu sestavíte sami a následně provedeme společně kalibraci a první zkušební tisk včetně úvodního zaškolení o používání a údržbě tiskárny. V případě dotazů nebo zvláštních přání (např. dovezení tiskárny až k vám a instalace a zaškolení u vás doma/v dílně/v kanceláři) se nám ozvěte, budeme se snažit vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům.

D: Rád bych tiskl dvoubarevné objekty, bude k dispozici i verze se dvěma extrudery?

O: Provedení tiskárny se dvěma extrudery se dokončuje, jakmile bude k dispozici, objeví se na těchto stránkách v nabídce. Navíc budeme dodávat i upgrade kit - sadu s druhou tiskovou hlavou, kterou jednoduše připojíte na svou stávající jednohlavou tiskárnu, připojíte do elektroniky a ihned můžete tisknout dvěma tryskami současně. Nemusíte tedy čekat s pořízením tiskárny až na dvouhlavou verzi.

D: Mohu si tiskárnu vyzvednout osobně? Máte kamennou prodejnu?

O: Přímo kamennou prodejnu zatím nemáme, ale tiskárnu si můžete po předchozí dohodě vyzvednout osobně v Praze v naší dílně v Korunní ulici. Samozřejmě vám můžeme jak stavebnici, tak i sestavenou tiskárnu kamkoli zaslat přepravní službou, nicméně u sestavené tiskárny doporučujeme osobní vyzvednutí.

D: Jakým způsobem se dá za tiskárnu zaplatit?

O: Tiskárnu vám můžeme poslat na dobírku, kdy zaplatíte při převzetí zásilky od dopravce (možná je i platba kartou). Nebo vám zašleme nejprve fakturu, po jejímž proplacení převodem na účet budeme tiskárnu expedovat. Při osobním převzetí je možné samozřejmě platit i v hotovosti.

D: Mám problém s 3D tiskem, můžete mi poradit?

O: Doporučujeme navštívit Reprap dílnu, kterou také pořádáme. V rámci eshopu standardně odpovídáme pouze na dotazy k námi dodávaným tiskárnám. Nicméně jsme schopni poskytnout i placené školení, v případě zájmu se nám ozvěte.